Wexa Logo
Návod ako si pozrieť video

Stačí si vyhradiť čas, vybrať video, zaslať SMS s príslušným textom alebo uskutočniť úhradu kartou a obdržaný kód zadať do okienka pod vybraným videom. Potom sa už len pohodlne usadiť a spustiť PLAY.

- v pohodlí domova

- bez cestovania

- bez dohadovania termínov

- bez nutnosti nákupu pomôcok či materiálov alebo ďalších finančných nákladov

- s garanciou odbornosti odovdzávaných informácií

- a hlavne budete vždy sedieť v prvej rade :-)

Videá (videokurzy a videonávody) WEXA design sú alternatívou klasickej výučby. Svojou odbornosťou a obsahom informácií spĺňajú podmienky výučby akreditovaných kurzov v oblasti nechtového dizajnu a manikúry.


TECHNICKÉ UPOZORNENIE: všetky videá sú nahrávané a publikované v HD kvalite s nastaveným adaptívnym streamingom. Adaptívny streaming - kvalita prehrávaného videa je prispôsobovaná podľa rýchlosti vášho internetového pripojenia a softwarového vybavenia vášho zariadenia na prehrávanie videa.

Pre prehrávanie videa na stolnom počítači doporučujeme použiť prehrávač Chrome.


1. Výber vhodného videa

Videokurzy sú ucelené kurzy, ktoré vás prevedú kompletnou problematikou danej témy. Je teda vhodné, aby ste si pozreli všetky videá zaradené vo vybranom videokurze a to v poradí v akom za sebou nasledujú. Jednotlivé videá môžete pozerať postupne, nemusíte všetky zhliadnuť v jeden deň, avšak jednotlivé témy na seba nadväzujú.

Videonávody sú skupiny jednotlivých videí, zaradených podľa použitého materiálu. Tu sa každé video venuje vždy len jednej technike. Napr. Ak si zvolíte Videonávody - Trblietavý prášok, všetky videá v tejto skupine sa budú venovať používaniu trblietavých práškov, avšak každé video bude venované inej technike zdobenia trblietavým práškom. Videá v tejto skupine teda môžete prezerať podľa toho, ktorá technika vás momentálne zaujíma.

Ako prvé si teda vyberte z ponuky videokurzov a videonávodov. Kliknutím na tlačítko "Zobraziť videá" sa vám zobrazia jednotlivé videá zaradené vo vybranom Videokurze alebo Videonávode.

Po staleční tlačítka "Detaily" uvidíte podrobnejší popis obsahu videa, jeho cenu, dlžku videa, poprípade ďalšie fotky k danej téme.


2. Prezretie videa

Ak si chcete vybrané video prezrieť, stlačte tlačítko "Zakúpiť video". Systém vám ponúkne na výber viacero možností ako za video zaplatiť.


3. Platba za video

Kliknutím si zvolíte  spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. Na výber máte možnosť platby formou SMS-ky alebo platbu kartou. Oba spôsoby majú jednoduchú obsluhu a systém vás celou platbou prevedie.

SMS platba: Na číslo 8866 zašlete text zobrazený pod vami zvoleným videom, napr. "WEXA1" . Spätná SMS bude spoplatnená uvedenou sumou (cena videa). Obratom obdržíte kód, ktorý zadáte do príslušného okienka.

Platba kartou: Do tabuľky vpíšete číslo vašej platobnej karty a ostatné údaje a stlačíte "zaplatiť".  Obratom obdržíte kód, ktorý zadáte do príslušného okienka.

Platba BONUS bodmi nazbieranými v e-shope  WEXA: Tento spôsob platby je možné využiť len v prípade že ste registrovaným zákazníkom na www.wexa.sk a vlastníte BONUS kartu. Ďalší postup je nasledovný:

1) prejdite a prihláste sa priamo do e-shopu na www.wexa.sk

2) v kategórii VIDEO KURZY si vyberte video, ktoré by ste cheli vidieť.

3) Otvorte samotné video a kliknite sa tlačítko "kúpiť za bonusové body". Z vašej BONUS karty budú odrátané body v hodnote videa. Koľko bodov bude odrátaných za vybrané video, vidíte v každom videu priamo nad tlačítkom "kúpiť za bonusové body". V prípade že na vašej karte nieje dostatočné množstvo bodov, tieto údaje nevidíte.

4) Po dokončení a odoslaní objednávky obdržíte do 72hodín sms s kódom pre prehratie videa. Video si môžete objednať spolu v jednej objednávke s tovarom. Ak chcete video vidieť okamžite, použite jednu z možností úhrady sms-kou alebo platbu kartou. (vaše bonusové body zostanú nevyužité)


4. Spustenie videa

Obdržaný kód zadajte do okienka pod videom za ktoré ste zaplatili a stlačte "play". Po zadaní kódu máte 45minút na sledovanie videa.